در صورتی که قصد خرید و نصب یک آسانسور جدید را دارید این بخش را مطالعه کنید.

در هنگام خرید آسانسور به سه عامل اصلی که بر کیفیت و کارایی آسانسور شما تاثیر میگذارد توجه کنید.

1-  قطعات استفاده شده در آسانسور

2-  کیفیت نصب و اجرای آسانسور

3-  خدمات و سرویس های دوره ای آسانسور

هدف از ایجاد بالااو این است تا به شما کمک کنیم تا بهترین آسانسور را متناسب با بودجه تخصیص داده شده، داشته باشید. به همین منظور شما میتوانید با توجه به اطلاعات جامع و منحصر بفردی که در این سایت وجود دارد با اطمینان خاطر بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید.

شما به دو روش می توانید آسانسور مناسب را انتخاب کنید:

روش اول:

 شما می توانید از طریق ایمیل، اس ام اس یا تماس با بخش سرویس های بالااو ثبت درخواست کنید. همکاران ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس میگیرند و با تضمین انتخاب بهترین قطعات آسانسوری و بهترین کیفیت طراحی و اجرا، پروژه شما را بدون دریافت هیچ گونه وجهی و به صورت رایگان بهترین قطعات مورد نیاز پروژه شما و بهترین شرکتی که می تواند کار شما را انجام دهد به شما معرفی می کنند. لازم به ذکر است، ما پورسانت خود را از درصد سود شرکتهای طراحی و مونتاژ دریافت می کنیم و آن شرکتها هم موظف هستند بدون کوچکترین افزایش هزینه، کار شما را در چارچوب استانداردهای بالااو انجام دهند. در حقیقت اینکه شما درخواست خود را از طریق بالااو ثبت و پیگیری کنید پنج مزیت عمده برای شما دارد:

1-  بالااو کیفیت نصب و اجرای آسانسور و نیز قطعات آسانسوری استفاده شده را تضمین می کند.

2-  بر نحوه نصب و اجرای آسانسور شما توسط بالااو نظارت میشود. (از مراحل انجام پروژه، بازدید کارشناسی به عمل خواهد آمد تا مطابق استانداردهای بالااو باشد.)

3-  بهترین شرکت طراحی و مونتاژ کار شما را انجام خواهد داد.

4-  هزینه پروژه شما، توسط شخص ثالث (بالااو) کارشناسی شده و منصفانه خواهد بود.

5-  در صورت بروز مشکل با مجری آسانسور یا قطعات استفاده شده، بالااو مشکل شما را پیگیری خواهد کرد.

لازم به ذکر است بالااو به هیچ شرکت، موسسه و برندی وابسته نیست و در انتخاب قطعات و شرکتها کاملا آزاد است. لذا می توانید مطمئن باشید که انتخاب بالااو فارغ از هر گونه جانبداری و کاملا متناسب با پروژه و بودجه شما است.

همین حالا درخواست خود را ثبت کنید

روش دوم:

شما می توانید اطلاعات کامل و جامعی در مورد تجهیزات آسانسوری را در بخش فروشگاه بالااو یا صفحات راهنمای انتخاب تجهیزات بیابید. مثلا برای اطلاع از نحوه انتخاب موتور به این لینک مراجعه کنید. همچنین به عنوان نمونه می توانید مدلهای مختلف تابلو فرمانهای آسانسوری را در این لینک مشاهده کرده و با جزییات بسیار با هم مقایسه کنید. همچنین می توانید اصالت برندهای مختلف را در صفحات مربوطه در بخش اطلاعات شرکتها و برندها مشاهده کنید. مثلا برند بهران را در این لینک مشاهده کنید.

بعلاوه مشخصات کامل شرکتهای طراحی و مونتاژ در این لینک قابل مشاهده است. در صفحه هر شرکت اطلاعاتی مانند محل دفتر مرکزی، بزرگی شرکت، حیطه کاری و برخی پروژه های شاخص آن شرکت آسانسوری قابل مشاهده است. با بررسی و مقایسه این شرکتها شما نیز می توانید شرکت مناسب برای طراحی و مونتاژ آسانسور خود را انتخاب کنید.

توجه: با توجه به رسالت بالااو مبنی بر عدم جانبداری از شرکتها، اشخاص و برندها، و تمرکز بر انتخاب بهترینها برای هر پروژه، در صفحات دیتابیس بالااو تمام شرکتها  و برندها فارغ از کیفیت یا تایید ادعاهای مطرح شده فهرست شده اند. لذا در صورتی که شخصا شرکت یا تجهیزی را خارج از سیستم بالااو انتخاب کنید بالااو نمی تواند کیفیت و کارایی آسانسور شما را تضمین کند. شما می توانید از طریق روش اول علاوه بر اینکه گارانتی بالااو را دارید، مزایای متعدد پیدا و پنهان دیگری را نیز کسب کنید.

 

همین حالا درخواست خود را ثبت کنید.

منوی اصلی