مشاوره خدمات آسانسوری

اگر قصد خرید آسانسور دارید و نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید خدمات رایگان ما را در این بخش ملاحظه نمایید. در صورتی که مالک آسانسور هستید ،خدمات مشاوره بالااو که در این بخش به شما ارایه می شود، شامل موارد زیر است.

1-     اگر آسانسور شما خراب است و نیاز به کارشناسی و سرویس دارد.

2-     اگر یک تجهیز آسانسور شما خراب شده است و نیاز به خرید قطعه جدید دارید.

3-     اگر از کیفیت آسانسور خود راضی نیستید و می خواهید اگر بشود عملکرد آن را بهتر کنید.

4-     اگر می خواهید یک کارشناس خبره وضعیت ایمنی و کیفیت آسانسور و یا استاندارد آسانسور شما را بررسی کند.

5-     اگر نیاز به سرویس و نگهداری دوره ای دارید.

6-     اگر می خواهید مطمین شوید همه چیز آسانسور شما درست و ایمن است.

همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

1-                   اگر آسانسور شما خراب است و نیاز به کارشناسی و سرویس دارد.

شما می توانید از طریق ایمیل، اس ام اس یا تماس با بخش سرویس های بالااو ثبت درخواست کنید. همکاران ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس میگیرند و یکی از کارشناسان خبره بالااو، با دقت پروژه شما را بررسی می کند و اشکالات پروژه شما را به صورت مکتوب و در قالب یک گزارش قابل پیگیری، تهیه می کند. پس از آن متناسب با نوع اشکال، سرویسکاران مجرب بالااو پس از اعلام هزینه جهت رفع مشکل در محل پروژه شما حضور خواهند یافت. لازم به ذکر است، تمام خدمات و قطعات مصرفی مورد نیاز توسط بالااو تضمین و گارانتی می شود.

همچنین شما می توانید در صفحه اطلاعات سرویسکاران نیز، مستقیما سرویسکار مورد نظر خود را انتخاب کنید.

توجه: با توجه به رسالت بالااو مبنی بر عدم جانبداری از شرکتها، اشخاص و برندها، و تمرکز بر انتخاب بهترینها برای هر پروژه، در صفحات دیتابیس بالااو تمام شرکتها  و برندها فارغ از کیفیت یا تایید ادعاهای مطرح شده فهرست شده اند. لذا در صورتی که شخصا شرکت یا تجهیزی را خارج از سیستم بالااو انتخاب کنید بالااو نمی تواند کیفیت و کارایی آسانسور شما را تضمین کند. شما می توانید از طریق تماس با بالااو و ثبت درخواست علاوه بر اینکه گارانتی بالااو را دارید، مزایای متعدد پیدا و پنهان دیگری را نیز کسب کنید.

2-                   اگر یک تجهیز آسانسور شما خراب شده است و نیاز به خرید قطعه جدید دارید.

در قسمت فروشگاه بالااو لیست کاملی از تمام تجهیزات آسانسوری و تامین کنندگان آن موجود است. بخش فروشگاه دارای قابلیت جستجوی پیشرفته و بی نظیری است که امکان مقایسه تمام محصولات مشابه را به شما می دهد و شما می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. در بخش سرویسکاران و نیز بخش شرکتهای طراحی و مونتاژ نیز می تواند تکنسین مجاز برای نصب تجهیز آسیب دیده را بیابید. همچنین می توانید با بخش مشاوره بالااو تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

 

3-                   اگر از کیفیت آسانسور خود راضی نیستید و می خواهید اگر بشود عملکرد آن را بهتر کنید.

متاسفانه در اکثر آسانسورهای نصب شده، از حداکثر قابلیت ها و ویژگی های آنها استفاده نمی شود. برای اکثر آسانسورها این امکان وجود دارد تا بهبودهایی اساسی در عمکلرد آنها انجام شود. اشکالاتی از قبیل کند بودن آسانسور، لرزش کابین، سر و صدای زیاد از موتورخانه یا چاه آسانسور، بد یا کند باز و بسته شدن دربها، گیر داشتن درب کابین و لق زدن تجهیزات داخل کابین، عملکرد نامناسب شستی های آسانسور از جمله اشکالات شایعی هستند که غالبا به راحتی و با هزینه اندک می توان آنها را برطرف کرد.

از طرف دیگر گاهی شما نیازمند یک ویژگی خاص برای آسانسور خود هستید. مثلا بخواهید برای برخی طبقات رمز تعریف کنید و دسترسی به طبقات را محدود کنید. یا اینکه بخواهید در زمان قطع برق مانع از گیر کردن افراد در کابین شوید. یا ممکن است از نوع دربها ناراضی باشید و بخواهید مدل آنها را عوض کنید.  همه این خواسته ها توسط تیم فنی بالااو بررسی شده و با انتساب کارشناس و تکنسین خبره، خواسته های شما برآورده خواهد شد. شما می توانید از طریق تماس با بالااو و ثبت درخواست، خواسته خود را مطرح کنید و خدماتی با کیفیت و سریع با گارانتی بالااو و با تضمین بهترین اجرا و قیمت را دریافت نمایید. بالااو با بررسی دقیق خواسته شما، کارشناس مناسب برای بازدید پروژه و انجام اصلاحات را انتخاب می کند و پس از هماهنگی با شما و انجام توافقات، سرویسکار مربوطه در محل پروژه شما حضور خواهد یافت. پس از انجام کار، یک متخصص دیگر جهت اطمینان از صحت اقدامات انجام شده و تطابق خواسته و اقدامات انجام شده پروژه را مجددا بررسی کرده و گزارشی مکتوب را به شما و بالاو خواهد داد. بالااو موظف است کیفیت کار شما را تضمین نماید و خدمات بالااو تماما دارای گارانتی می باشد.

همین حالا درخواست خود را ثبت کنید.

4-                   اگر می خواهید یک کارشناس خبره وضعیت ایمنی و کیفیت آسانسور شما را بررسی کند.

متاسفانه به جرات می توان گفت غریب به اتفاق آسانسورهای نصب شده در کشور در حال حاضر فاقد استاندارد روز می باشند. یکی از دلایل آن تغییر استاندارد ملی آسانسور ایران در طول سالهای گذشته است که این تغییرات به علت افزایش ایمنی استفاده کنندگان و سرویسکاران است. یکی دیگر از دلایل آن نیز تغییراتی است که توسط برخی سرویسکاران در طول زمان بر روی آسانسور انجام می شود. مثلا ممکن است قطعه ای خراب شده باشد و به جای تعویض آن قطعه با نمونه مشابه، یک قطعه دیگر که فاقد کارایی لازم است نصب شود یا حتی بدتر آنکه کلا قطعه از مدار خارج شود. یک مثال خیلی ساده فیوزها هستند. مدارهای الکتریکی آسانسور در حالت کلی تماما توسط فیوزهای مناسب حفاظت می شوند. در صورت سوختن فیوز، ممکن است به جای تعویض آن از یک رشته سیم استفاده شود. این کار در عملکرد عادی تاثیری ندارد و ممکن است کسی متوجه این سهل انگاری نشود. اما در شرایط خاص، عدم وجود همین قطعه ساده و ارزان ممکن است منجر به اتفاقاتات ناگوار و آتش سوزی شود. لذا بررسی عملکرد کیفی و ایمنی آسانسور در ساختمانها که هر روزه انسانهای زیادی از آنها استفاده می کنند بسیار حایز اهمیت است.  شما می توانید در راستای افزایش ایمنی آسانسور نصب شده در ساختمان خود، با دریافت خدمات مشاوره رایگان و نیز خدمات بازرسی و سرویس آسانسور بالااو، امنیت خود،  فرزندان و نزدیکان خود را بالا ببرید. شما با تماس با بخش خدمات بالاو  می توانید خدماتی با کیفیت بالا و  هزینه کارشناسی شده و متناسب  دریافت کنید. همچنین تمام  خدمات بالااو توسط بهترین کارشناسان و تکنسین های صنعت آسانسور ایران انجام میشود و تماما دارای گارانتی می باشد.

همین حالا درخواست خود را ثبت کنید.

5-                   اگر نیاز به سرویس و نگهداری دوره ای دارید.

انجام سرویس های دوره ای یکی از الزامات قانونی ساختمانهای دارای آسانسور است. بدین معنا که آسانسورهای هر ساختمان باید بصورت ماهانه توسط یک شرکت، سرویس داده شود. هزینه سرویس متناسب با مواردی مانند تعداد توقف ساختمان و … می باشد.  انتخاب شرکت سرویسکار مناسب تاثیر زیادی بر حفظ کیفیت و ایمنی آسانسور شما دارد و مانع از خرابی های پی در پی آسانسور می شود. اما چگونه می توان یک شرکت خوب با هزینه مناسب پیدا کرد؟ اینکار را به بالااو بسپارید. بالااو بدون وابستگی به هیچ شرکت، شخص، نهاد و برندی وظیفه خود می داند تا بهترین شرکت سرویسکار دوره ای آسانسور را که تناسب بیشتری با شرایط پروژه شما دارد به شما معرفی نماید. همچنین شما می توانید در بخش شرکتهای سرویسکار دوره ای، لیست کاملی از سرویسکاران را مشاهده نمایید و بر اساس مکان نصب، نوع و ویژگی های آسانسور، شرکتها را فیلتر و بهترین گزینه را شخصا انتخاب کنید.

همین حالا درخواست خود را جهت انتخاب شرکت سرویسکار دوره ای ثبت کنید.

6-                   اگر می خواهید مطمین شوید همه چیز آسانسور شما درست و ایمن است.

معمولا خرابی های بزرگ و اتفاقات ناگوار از اشکالات کوچکی که شاید به چشم نیاید یا کم اهمیت جلوه دهد شروع می شود. اینکه آیا تمام سیستمها و اجزای آسانسور شما درست کار می کند یا نه تنها از عهده یک کارشناس خبره بر می آید. بازبینی های پیش گیرانه آسانسور، موضوع مهمی است که متاسفانه اغلب از آن غافل هستند. مثلا همانطور که تسمه تایم خودرو را بصورت پیش گیرانه تعویض می کنیم یا فشار باد چرخ ها را چک می کنیم تا مانع بروز خسارتهای بیشتر شویم در مورد آسانسور نیز لازم است چنین اقداماتی انجام شود. اقدامات پیشگیرانه هزینه به مراتب کمتری در مقابل خسارتهای ناشی از عدم رفع عیب به موقع دارد. بنابراین اکیدا پیشنهاد می شود به صورت دوره ای آسانسور خود را از لحاظ ایمنی و کیفیت چک کنید. بالااو این کار را برای شما انجام می دهد. فقط کافی است با بخش خدمات بالااو تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان، بالاترین کیفیت و دقت و هزینه مناسب، خواسته شما با ضمانت بالااو انجام شود.

همین حالا درخواست خود را جهت بازبینی پیشگیرانه ثبت کنید.

 

 

منوی اصلی